Nové rumy v naší nabídce

Abychom Vám zpestřili výběr námi nabízených rumů, přinášíme Vám tři nové vzorky:

Dictador 100 Months CafeOblíbený rum Dictador v nové velmi zajímavé verzi. Tento rum se totiž filtruje přes zrnka pravé kolumbijské kávy. Výsledkem je kulatá chuť rumu s výraznými tóny kvalitní kávy.

Malteco 10 Y anejo suaveVynikající guatemalský rum se sladkým charakterem a aroma čokolády a vanilky.

Malecon 8yPanamský prémiový rum destilovaný z melasy převážně kolonovým (kontinuálním) způsobem. Zraje 8 let v dubových sudech a se svou zlatavě-jantarovou barvou naznačuje, že je díky své harmonické a dlouhotrvající chuti s tóny karamelu vhodný jak pro přímou konzumaci, tak i jako součást sofistikovaných koktejlů.

A abychom Vám nepřinášeli jen rumy, máme pro Vás také jeden Calvados a jeden likér:

Calvados Chateau Breuil FineSměs calvadosů zrajících nejméně 2 roky s živou, čerstvou a ovocnou chutí. V roce 2008 získal tento calvados stříbrnou medaili na International Wine & Spirit Competition v Londýně.

Aperitif au calvados a la pomme et a la vanilleSnoubení jablek a vanilky je velice typické pro Francouzskou kuchyni a proto vznikl jedinečný nápoj, jenž je směsí Calvadosu, jablečné šťávy a vanilky. Zcela Vás omámí intenzivní vůně pečených jablek s dotekem vanilky. V chuti je lehce sladký avšak svěží a velmi dobře vynikne na ledu nebo vychlazený. Skvěle se snoubí s jablkovými a vanilkovými dezerty nebo jako aperitiv.

Věříme, že Vám budou chutnat.