Od pondělí 13.3 2017 měníme koncept polední nabídky

Vážení hosté,

Jsme velmi rádi, že Vás přibývá a občas se i stane, že nám (Vám) naše restaurace kapacitně nestačí.  Abychom Vám zpříjemnili čas Vašeho oběda a snad i zkrátili čekání na jídlo rozhodli jsme se od pondělí 13. Března 2017zatím na zkouškupozměnit koncept obědového jídelního lístku. A zároveň s tím měníme i trvání této nabídky – od 11 do 13 hodin.

Polední jídelní lístek bude zúžen na několik stálých jídel plus denně aktualizovanou nabídku tak, jak ji znáte. Tato nabídka je primárně určena pro ty z Vás, kteří si většinou vyberou z denního menu; tato jídla dokážeme vydat rychle a zamezíme tak delšímu čekání.

Od 13 hodin budeme nabízet již kompletní večerní lístek (dle situace doplněný i aktuální denní nabídkou až do vyprodání, příp. do 15. hodiny ) pro ty z Vás, kteří mají na oběd více času a chtějí naší restauraci využít pro delší posezení např. s obchodními partnery, atp.

Pokud víte, že přijdete až po 13 hodině, ale měli byste zájem o jídlo z denního menu, není problém Vám jej po telefonické dohodě zarezervovat. Tak to již nyní někteří naši hosté dělají. Na našich webových stránkách naleznete i polední nabídku na celý aktuální týden a pokud Vás něco zaujme, můžeme Vám jídlo zarezervovat i s větším předstihem. V případě většího zájmu tak zvládneme lépe reagovat a připravit dostatečné množství tak, abyste byli spokojeni.

 

Věříme, že Vám náš nový koncept bude vyhovovat a budeme rádi i za Vaše návrhy či připomínky.

 

Děkujeme a těšíme se na Vás

tým restaurace OBZOR