Pátek 3. prosince 2021

Vážení hosté,
od 22. listopadu jsme povinni kontrolovat očkování, nebo potvrzení o prodělané nemoci Covid19 všech hostů v restauraci. Věřte, že nás to netěší, nicméně spolu s nošením respirátorů je to nejspíše jediná cesta jak přežít podzim.
Velmi Vás tedy žádáme o součinnost při plnění tohoto nařízení. Mějte, prosím, připravené mobilní telefony s certifikáty o očkování, nebo o prodělané nemoci Covid19.
Samozřejmě Vám také rádi připravíme Váš oběd do krabičky.

Děkujeme za pochopení!

Rajčatová polévka s bazalkou a zakysanou smetanou 39 Kč / 65 Kč*
Kuřecí vývar s masem, zeleninou a našimi těstovinami 39 Kč / 65 Kč*
*Malá polévka (cca 0,2l) / Velká polévka (cca 0,4l)

Plněný zelný list (mletým masem), bramborová kaše 119 Kč
Hovězí guláš, bramboráčky, cibulka 149 Kč
Smažený kuřecí (stehenní) řízek, bramborový salát, citron 149 Kč

*Nabídka týdne:*
Tortilla s grilovaným kuřecím masem (tortilla, pikantní rajčatová salsa, zakysaná smetana, kuřecí maso, ledový salát, rajče, Cheddar, červená cibulka), hranolky, česneková zakysaná smetana 175 Kč

Přejeme Vám dobrou chuť!

Na pondělí pro Vás připravujeme:  Špenátový krém s krutony; Hovězí na zázvoru, bramborový knedlík, dušená mrkvička; Šunkové lasagne s rajčaty a mozzarellou, rajčatová omáčka, Grana Padano; Palačinka plněná smetanovým listovým špenátem, sýr, anglická slanina; Sýrová quesadilla s anglickou slaninou a kukuřicí, trhaný salát, česneková zakysaná smetana (tortilla, niva, Cheddar, mozzarella, anglická slanina, kukuřice); Salát Nicoise (tuňák, černé olivy, červená cibulka, brambory, fazolky, rajčata, salát, dressing Nicoise, vejce).

Informace o obsažených alergenech Vám podá obsluha.

 

Polední nabídku na celý týden naleznete zde.

 

Stálou nabídku naleznete zde.

♥ Od září pro Vás máme otevřeno i o víkendu.♥